Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Enerstenos grupė“
More about company »

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Enerstenos grupė“

Darbo pobūdis

  • Aprūpinti gamybą ir vykdomus objektus reikalingomis medžiagomis (tvirtinimo detalių, izoliavimo, suvirinimo) ir kitomis smulkių prekių kategorijomis
  • Organizuoti įrangos transportavimą
  • Naujų tiekėjų paieška Lietuvoje ir užsienio valstybėse, ryšių palaikymas su esamais partneriais
  • Sutarčių su tiekėjais sąlygų derinimas, dalyvavimas derybose
  • Nuolatinė komunikacija su kolegomis dėl medžiagų/gaminių užsakymo poreikio

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Patirtis dirbant tiekimo/pirkimo vadybininku (gamybinėje įmonėje būtų privalumas)
  • Geros anglų k. žinios (rusų k. - privalumas)
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Siūlome geras darbo sąlygas, socialines garantijas
  • Kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį
  • Profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

„ENERSTENOS" įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirbame nuo 2002 m. Turime sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą, subūrę stipriausių profesionalų komandą. Visa tai mums leidžia pasiūlyti klientams efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuojame ir gaminame biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atliekame nuo idėjos „iki rakto", teikiame eksploatavimo paslaugas.
Informacija apie UAB „Enerstenos grupė“
2212 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1435 €
25% uždirba 1435-1859 €
25% uždirba 1859-2723 €
25% uždirba nuo 2723 €
Vadovas: Virginijus Ramanauskas