Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • prekių tiekimo organizavimas į sandėlį;
  • nustatytų sandėlio prekių kiekių palaikymas;
  • bendravimas ir darbo santykių palaikymas su pagrindiniais tiekėjais;
  • alternatyvių tiekėjų paieška.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • organizaciniai įgūdžiai;
  • mokėjimas planuoti ir dėlioti prioritetus;
  • logistiniai įgūdžiai;
  • anglų bei rusų kalbų mokėjimas;
  • sugebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • sąžiningumas, atsakingumas;
  • greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip dvidešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.
Informacija apie GARANT GROUP
1918 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 865 €
25% uždirba 865-1585 €
25% uždirba 1585-2956 €
25% uždirba nuo 2956 €
Vadovas: Vasilij Pigarev