UAB „Eternit Baltic“

Pirkimų vadybininkas (-ė)

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Naujoji Akmenė, Šiauliai, Mažeikiai - UAB „Eternit Baltic“

Darbo pobūdis

 Organizuoja įmonės aprūpinimą žaliavomis ir kitomis reikalingomis materialinėmis vertybėmis, rangovų paslaugomis.
 Kuria, suderina ir įveda į SAP programą pirkimo paraiškas, pirkimų užsakymus.
 Dalyvauja planuojant gamybą, kuriant gamybos planus SAP programoje, teikiant informaciją, susijusią su žaliavų bei medžiagų tiekimu.
 Analizuoja žaliavų bei medžiagų likučius sandėlyje bei atsako už reikalingo kiekio užsakymus bei pristatymą laiku.
 Ieško alternatyvių tiekėjų, atsako už savalaikį sutarčių su tiekėjais atnaujinimą pagal galiojančias procedūras.

Reikalavimai darbuotojui

 Pirkimų vadybininko (-ės) ar analogiško darbo ne mažesnė nei 1 m. patirtis.
 Pageidautinas ne žemesnis kaip aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas (privalumas – vadybinių mokslų srityje).
 Reikalingos kompetencijos: puikūs komunikavimo, derybiniai, kritinių situacijų valdymo, laiko planavimo įgūdžiai.
 Pirkimų proceso valdymo, darbo SAP programa žinios (privalumas).
 Labai geros anglų kalbos žodžiu, raštu žinios (privaloma).
 Puikus kompiuterinis raštingumas.
 Vairuotojo pažymėjimas, “B” kategorija.

 Darbą tarptautinėje kompanijoje bei galimybę dalyvauti projektuose už įmonės ribų.
 Veržlų ir jauną kolektyvą bei idėjas palaikantį vadovą.
 Motyvuojančias mokymosi bei tobulėjimo platformas.
 Visas priemones ir informaciją, reikalingą darbui.

Jei turi aistrą tobulumui, gebi inicijuoti bei vykdyti reikšmingus pokyčius, kuri prasmingus santykius – ieškome būtent tavęs!

Darbo vieta - Naujoji Akmenė.

Jeigu susidomėjote, kandidatuokite užpildydami anketą internetu ar atsiųskite savo CV.
Susisieksime ir apie atrankos rezultatus informuosime tik pirminę atranką praėjusius kandidatus.

Paspausdami „Siųsti savo CV“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Eternit Baltic“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje tikslais. Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi UAB „Eternit Baltic“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis rašydami įmonės el. paštu, nurodytu internetinėje svetainėje .

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlyginimas priklausys nuo kandidato žinių, įgūdžių bei patirties.

UAB „Eternit Baltic“ - tarptautinio kapitalo įmonė, priklausanti pasauliniam koncernui „Etex“. Bendrovė yra pluoštinio cemento stogo dangų ir fasado apdailos medžiagų gamintoja, įsikūrusi Naujoje Akmenėje, vykdanti savo veiklą jau daugiau kaip 20 metų.
informacija apie UAB „Eternit Baltic“
2584 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
326
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1803 €
25% uždirba 1803-2307 €
25% uždirba 2307-2876 €
25% uždirba nuo 2876 €