Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NORUS"
More about company »

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (VANDENTVARKA, STATYBA)

Vilnius - UAB "NORUS"

Darbo pobūdis

  • darbas vandentvarkos srityje (lauko inžineriniai tinklai, nuotekų valymas, vandens gerinimas);
  • subrangovų, tiekėjų, prekių ir paslaugų paieška;
  • duomenų apie tiekėjus kaupimas ir sisteminimas;
  • medžiagų ir gaminių kainų analizė;
  • medžiagų ir gaminių tiekimo į statybos objektą planavimas ir organizavimas;
  • nuolatinis pirkimų proceso tobulinimas;
  • tinkamas įmonės reprezentavimas.

Reikalavimai

  • statybos darbų technologijos išmanymas;
  • medžiagų savybių išmanymas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • sąžiningumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • gebėjimas greitai mokytis ir rasti sprendimus;
  • puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą, stabilų, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • siūlomas atlyginimas: sutartinis;
  • darbo laikas: visa darbo diena;
  • darbo vieta: Vilniaus r., Bukiškio k.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "NORUS"

UAB "NORUS"

UAB „NORUS“ – lietuviško kapitalo įmonė įkurta 2009 m., susibūrus grupei specialistų, turinčių aukštuosius inžinerinius išsilavinimus bei žymią darbo patirtį vandentvarkos srityje. Savo veiklą bendrovė pradėjo teikdama konsultacijas bei siūlydama racionaliausius sprendimus tvarkant įvairaus tipo nuotekas. UAB „NORUS“ savo veikloje taiko tarptautines konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC principus bei sutarčių vykdymo nuostatas. Dirbame su ES struktūrinės paramos, Lietuvos Respublikos Aplinkos bei Žemės ūkio ministerijų remiamais projektais tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Įmonei augant, prie komandos kviečiame prisijungti savo srities profesionalus ir siūlome darbą:
Informacija apie UAB "NORUS"
1091 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 787 €
25% uždirba 787-1088 €
25% uždirba 1088-1470 €
25% uždirba nuo 1470 €
Vadovas: Robertas Apeikis