Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

  • Rinkos analizė
  • Naujų klientų paieška visoje Europoje
  • Derybų vedimas ir sutarčių rengimas
  • Santykių su esamais klientais palaikymas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje
  • Puikios anglų k. žinios
  • Derybų įgūdžiai
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir profesinių iššūkių kupiną darbą
  • Pozityvią ir profesionalią darbo aplinką
  • Sprendimų priėmimo laisvę
  • Karjeros bei asmeninio tobulėjimo galimybes
  • Kompetenciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.

Personalo atrankų įmonės "Amston" klientė - lyderiaujanti didmeninės prekybos įmonė.