Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Atticae“
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Atticae“

Pagrindinės atsakomybės:

medienos pirkimų organizavimas ir koordinavimas (telefonu, el. paštu) su Lenkijos, Lietuvos, Latvijos medienos tiekėjais lenkų, lietuvių ir rusų k.;
medienos tiekimo organizavimas, tiekimo sutarčių sudarymas bei tiekimo grafiko kontrolė ir koordinavimas;
dalyvavimas medienos pakrovimuose, medienos priėmimas, kiekio ir kokybės inspektavimas, apskaita;
verslo santykių su esamais klientais palaikymas ir vystymas LT ir užsienyje;
naujų tiekėjų paieška PL, LT ir LV nuo „šalto“ skambučio iki vizito (20 proc. - komandiruotės): poreikių analizė, derybų vedimas, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas (lenkų, lietuvių ir rusų k.);
regiono medienos rinkos tyrimų organizavimas ir atlikimas;
atsiskaitymų pagal sutartis kontrolė;
produktų likučių analizė, optimalaus jų kiekio palaikymas;
prekių duomenų bazės priežiūra, duomenų sisteminimas ir suvedimas, analizė;
reikalingų dokumentų (sutarčių, ataskaitų, sąskaitų) ruošimas, administravimas, priežiūra;
užsibrėžtų pirkimų planų vykdymas, aukštų rezultatų siekimas, iškilusių klausimų operatyvus sprendimas.

Reikalavimai pozicijai:

turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;
turi patirties medienos srityje (būtų privalumas);
puikiai dirbi kompiuteriu (MS outlook, MS Excel, MS Word programų įgūdžiai);
turi galimybę vykti į kelių savaičių komandiruotes užsienyje;
turi puikius lenkų ir rusų tiek kalbėjimo, tiek ir rašymo įgūdžius (kitos kalbos būtų privalumas);
turi gerus organizacinius ir laiko planavimo įgūdžius;
pasižymi kruopštumu, iniciatyvumu, atkaklumu, savarankiškumu, lankstumu ir orientacija į rezultatą.

Vertė

karjeros ir tobulėjimo galimybės perspektyvioje tarptautinėje kompanijoje;
puikios darbo sąlygos šiuolaikiškoje įmonėje;
įdomus, dinamiškas, pilnas iššūkių darbas;
draugiškas kolektyvas;
kompetenciją atitinkantis atlyginimasir įvairios skatinimo priemonės.

Mūsų klientė–viena iš pirmaujančių Lietuvos kompanijų medienos importo-eksporto srityje. Profesionalumas, ambicingumas ir inovatyvumas veda komandą rinkos lyderių pozicijų link.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.