Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

Vykdyti pirkimus;
Vykdyti derybas su tiekėjais dėl geriausių medžiagų kainos ir tiekimo sąlygų;
Administruoti projektinius pirkimus;
Administruoti tiekimo užsakymus Navision sistemoje;
Teikti atskaitomybę apie vykdomų pirkimų eigą, įgyvendinimą, nukrypimus nuo procedūrų;
Aktyviai dalyvauti pirkimų optimizavimo procese, idėjų ir rekomendacijų teikime, skirtų sumažinti sąnaudas bei gerinti pirkimo proceso efektyvumą;
Bendradarbiauti su vidinėmis komandomis dėl naujų užsakymų ir prekių bei medžiagų poreikio.

Reikalavimai

Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, logistikos ar panašiose srityse);
Patirtis pirkimų srityje (bent 2 m.);
Sandėlio veiklos supratimas;
Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Navision sistemos išmanymas;
Raštvedybos išmanymas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Organizuotumas, tikslus ir greitas pareigų atlikimas, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB „Biotechpharma" yra mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Įmonė teikia įvairias biotechnologijos paslaugas: užsakomąsias mokslines ekspertizes ir bandomųjų preparatų gamybą ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams. Įmonė turi 14 laboratorijų, kuriose atliekami įvairūs procesai ir tyrimai su mikroorganizmų ir žinduolių ląstelėmis. Įmonė nuolat investuoja į mokslinius tyrimus bei gamybinių pajėgumų plėtrą. Daugiau informacijos apie įmonę: