Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAKVEŽA“
More about company »

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1240 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAKVEŽA“

Darbo pobūdis

Kuruojamos prekių grupės asortimento formavimas, prekių apyvartumo kontrolė ir pelningumo užtikrinimas;
Tiekėjų paieška, derybų vedimas, prekių užsakymų organizavimas;
Dalyvavimas ir atstovavimas įmonei parodose, seminaruose, mugėse;
Konkurencingos kainodaros užtikrinimas, operatyvus reagavimas į rinkos pokyčius, pardavimo akcijų iniciatyvų siūlymas;
Rinkos bei klientų poreikio analizė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis pirkimų arba pardavimų srityje;
Labai geri derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas priimti sprendimus ir atsakomybė už priimtus sprendimus;
Orientacija į tiek asmeninį, tiek komandinį rezultatą.

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą savo srities profesionalų komandoje;
Adaptavimo procesą, mokymus apie prekių grupes;
Atlyginimą nuo 1240 eurų, neatskaičius mokesčių;
Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1240 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo atliktų rezultatų, 1240 eur. neatskaičius mokesčių - bazinė dalis.

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki Veži parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba daugiau nei 700 darbuotojų.
Moki Veži darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki Veži darbuotojų komandos!