Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Valientė“

Pirkimų vadybininkas (-ė)

800-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Valientė“

Darbo pobūdis

Darbas su tiekėjais (maistas, buitinė chemija, ne maisto produktai): derybos, verslo susirašinėjimas su potencialiais ir esamais tiekėjais, techninės ir kitos dokumentacijos vertimas, sutarčių sudarymas ir priežiūra, savalaikis užsakymų tiekėjams pateikimas, užsakymų vykdymas, kontrolė , bendravimas su partneriais visais su prekių tiekimu susijusiais klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis, vykdant pirkimus (ne mažiau, kaip 3 metai);
  • Darbo patirtis bendraujant su tiekėjais;
  • Pagrindinių kompiuterinių programų išmanymas;
  • Dėmesingumas, atsakingumas, mokymosi gebėjimai, aktyvumas, bendravimo įgūdžiai, gebėjimas suvokti didelį informacijos kiekį, srateginis mąstymas ir stiprūs analitiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas analizuoti didelį duomenų kiekį, numatyti ir sukurti strategiją trumpam ir ilgam laikotarpiui, nuoseklumas, atsakingumas, dėmesys rezultatams, atsparumas stresui;
  • Rusų kalba. Gyvenimo aprašymą prašome atsiųsti ir rusų kalba.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Uždarbio galimybes;
  • Karjeros galimybes ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

Jauna, besivystanti įmonė „MERE“, turinti mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą, ieško naujų komandos narių, norinčių pagerinti savo profesinius įgūdžius ir augti kartu su mumis. Esame stabili ir patikima tarptautinio tinklo kompanija, suteikianti realias galimybes profesiniam augimui ir tobulėjimui.
informacija apie UAB „Valientė“
1451 €
Vid. atlyginimas bruto
128
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 985 €
25% uždirba 985-1129 €
25% uždirba 1129-1405 €
25% uždirba nuo 1405 €