Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rimgauda“

Pirkimų vadybininkas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimgauda“

Darbo pobūdis

Tiekėjų paieška, derybų su tiekėjais vedimas;
Prekių užsakymų organizavimas pagal įmonės darbų grafiką;
Perkamų prekių ir paslaugų kainų konkurencingumo užtikrinimas.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Darbo su pirkimais patirtis (inžinerijos srityje);
Derybiniai įgūdžiai.

Privalumas lenkų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įmonės automobilį;
Darbą jauname ir veržliame kolektyve;
Nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą;
Konkurencingą darbo užmokestį;
Kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi galimybes.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB "RIMGAUDA" - Inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.
informacija apie UAB „Rimgauda“
1395 €
Vid. atlyginimas bruto
74
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1000 €
25% uždirba 1000-1204 €
25% uždirba 1204-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €