Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AS AXIS Tech Estonia filialas Lietuvoje

Pirkimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AS AXIS Tech Estonia filialas Lietuvoje

Darbo pobūdis

Bendravimas su tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje;
Metalo pirkimų užsakymai ir jų vykdymo kontrolė;
Komplektuojančių detalių pirkimai;
Efektyvaus prekių pirkimo ir tiekimo užtikrinimas;
Pirkimo užsakymų planavimas ir valdymas, tiekiamų prekių gabenimo stebėjimas bei sekimas nuo pakrovimo iki galutinio pristatymo;
Pirkimo kainų planavimas, analizė, kontrolė ir veiksmų plano ruošimas jų efektyvinimui;
Naujų galimybių identifikavimas ir įgyvendinimas, siekiant efektyvesnių pirkimo sprendimų;
Ataskaitų susijusių su pirkimais rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštojo išsilavinimo;
Panašaus darbo patirties pirkimų organizavimo / valdymo srityje;
Darbas su programa - MONITORIUS didelis privalumas;
Rusų kalbos, anglų kalba - privalumas;
Puikių bendravimo ir derybų įgūdžių;
Kruopštumo ir atsakingumo.

Įmonė siūlo

Puikų mikroklimatą ir modernią darbo aplinką, kurioje rūpinamės darbuotojų gera savijauta, suteikdami profilaktinius medicininius patikrinimus, skiepus bei organizuodami įvairius renginius;
Profesionalius, draugiškus ir padedančius kolegas;
Lankstumą planuojant savo darbo laiką ir nuotolinio darbo galimybę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
Įvairias papildomas nuolaidas, kuriomis naudojasi mūsų darbuotojai;
Įgūdžių ugdymo ir tobulėjimo galimybes;
Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus augančioje ir perspektyvioje organizacijoje.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

UAB „Axis Tech“ viena pirmaujančių biokuro energetikos bei metalo apdirbimo kompanijų Šiaurės Europoje, jau daugiau kaip 20 metų teikianti miestams ir verslui švarios bei tvarios energijos sprendimus. Mes statome šilumą bei elektros energiją gaminančias katilines visoje Europoje, taip pat projektuojame ir gaminame nestandartinę įrangą bei metalo konstrukcijas įvairioms pramonės šakoms.
informacija apie AS AXIS Tech Estonia filialas Lietuvoje
3168 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2098 €
25% uždirba 2098-2645 €
25% uždirba 2645-3566 €
25% uždirba nuo 3566 €