Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Pirkimų vadybininkas

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Atlikti gamybos komponentų bei medžiagų pirkimą pagal gamybos poreikį;
  • Esant komponentų trūkumui / tiekimo vėlavimui, ieškoti galimų alternatyvių tiekimo šaltinių;
  • Suderinti su klientais ar pardavimo skyriumi papildomus kaštus bei pirkimą iš nepagrindinių/alternatyvių tiekėjų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gamybos, verslo administravimo ar elektronikos srityse);
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbas komandoje ir bendradarbiavimas;
  • Gebėjimas spręsti problemas.

PRIVALUMAI:
  • Darbo su tiekėjais patirtis (tiekimo sąlygų išmanymas).

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą nuolat augančiai tarptautinei kompanijai, draugišką komandą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mūsų klientei - tarptautinei gamybinei / prekybinei kompanijai, šiuo metu reikalingas Pirkimų vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Kristina.