Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Medžio bitės"
More about company »

Pirkimų vadybininkas

850–1700 Eur
Kaunas - UAB "Medžio bitės"

Darbo pobūdis

Medienos gaminių užsakymai, sandėlio formavimas, naujų produktų ir tiekėjų paieška, įsitraukimas planuojant ir vykdant įmonės veiklą.

Reikalavimai

  • moki susitarti taip, kad visos pusės būtų patenkintos;
  • susikalbi anglų ir rusų kalbomis;
  • esi nusiteikęs dirbti ir užsidirbti. Panašaus darbo patirtis nebūtina, bet būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimas bus toks, kiek norėsi užsidirbti.
  • Nieko nežinai apie medienos gaminius? Ne bėda. Svarbiau, kad norėtum sužinoti.
  • Darbo vieta užmiestyje - automobiliu mus pasiekti yra patogiausia.

Atlyginimas

850–1700 Eur atskaičius mokesčius

UAB Medžio bitės užsiima mažmenine ir didmenine prekyba kokybiškais medienos gaminiais.
Informacija apie UAB "Medžio bitės"
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Martynas Janėnas