Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saulės grąža“

Pirkimų vadybininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Saulės grąža“

Darbo pobūdis

  • Medžiagų pirkimų organizavimas ir vykdymas;
  • Medžiagų transportavimo koordinavimas;
  • Reikiamo medžiagų likučio sandėlyje palaikymas;
  • Bendravimas su Lietuvos ir užsienio tiekėjais, derybų vedimas;
  • Naujų tiekėjų paieška, tiekimo sąlygų derinimas;
  • Informacijos vedimas į apskaitos sistemą, prekių kortelių sukūrimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (techninis būtų privalumas);
  • Darbo patirtis pirkimų srityje;
  • Geri komunikavimo, derybų įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • Profesinius iššūkius, savirealizacijos galimybę bei mokymus;
  • Draugišką komandą;
  • Nuotolinio darbo galimybę.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB “Saulės grąža” yra pirmaujanti saulės energetikos įmonė Lietuvoje. Įmonės veiklos sritys: energetikos plėtra, elektroninių produktų vystymas, konsultacijų paslaugos energetikos srityje. Pagrindinė veikla - saulės energetikos plėtra Lietuvoje bei užsienyje. „Saulės grąža“ tikslas yra skatinti gyventojus ir įmones pereiti prie atsinaujinančios energetikos, kuri leidžia patogiau gyventi bei sutaupyti didžiąją dalį išlaidų elektrai bei racionaliai naudoti energetinius resursus. Įmonės komandą sudaro patyrę energetikos, elektronikos, inžinerijos, projektų vystymo sričių specialistai.
informacija apie UAB „Saulės grąža“
2851 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1725 €
25% uždirba 1725-2667 €
25% uždirba 2667-3862 €
25% uždirba nuo 3862 €