UAB „Komoda“

Pirkimų vadybininkas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Komoda“

Darbo pobūdis

◊ Aktyvi nauju tiekėjų paieška, užsakymų formavimas;
◊ Bendravimas ir derybos su esamais ir būsimais tiekėjais;
◊ Prekių likučių sandėliuose analizė, optimalus jų kiekio planavimas ir kontrolė;
◊ Rinkos analizė;
◊ Pagalba keliant naujas prekes į el. svetainę ir siunčiant užsakymus klientams.

Reikalavimai darbuotojui

◊ Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios (lenkų kalba privalumas);
◊ Geri derybų ir bendravimo įgūdžiai;
◊ Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office);
◊ Sąžiningumas, atsakomybė, orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas;
◊ Informacijos sistemizavimas ir ataskaitų ruošimas;
◊ Darbo patirtis internetinėje prekyboje – privalumas;
◊ Domėjimasis mada ir naujomis tendencijomis.

Įmonė siūlo

◊ Įdomų darbą, apimantį platų užduočių spektrą;
◊ Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams siekti;
◊ Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
◊ Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Komoda“ savo veiklą pradėjo 2008m. nuo mažmeninės prekybos. Šiandien esame dinamiška, sparčiai auganti ir ambicingus tikslus sau kelianti įmonė.
UAB „Komoda“ yra plačiai vartojamų prekių didmeninės prekybos įmonė, veikianti Baltijos regione ir Baltarusijoje.
Muitinės paslaugos. Garantuojame sklandų dokumentų ruošimą bei muitinės procedūras, saugų prekių sandėliavimą ir kokybiškai atliktą prekių krovą bei kitus darbus.
informacija apie UAB „Komoda“
1788 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1500 €
25% uždirba 1500-2000 €
25% uždirba nuo 2000 €