Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bodesos langai“

Pirkimų vadybininkas

800-1100 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Bodesos langai“

Darbo pobūdis

  • Nuoseklus darbas su esamais tiekėjais, naujų paieška;
  • Prekių užsakymas ir valdymas;
  • Aktyvus dalyvavimas pirkimų biudžeto planavime;
  • Dokumentų pildymas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas aukštesnysis/aukštasis;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Žinios ir patirtis analogiško darbo srityje būtų privalumas;
  • Atsakingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir geras darbo sąlygas;
  • Stabilų atlygį, socialines garantijas bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Draugišką darbo aplinką.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB "Bodesos langai" - tai daug metų patirties turinti kompanija, užsiimanti langų ir aliuminio konstrukcijų gamyba ir montavimu. Dirbame visoje Lietuvoje. Jeigu ieškai įdomaus darbo, stabilumo, puikios darbo aplinkos ir konkurencingo darbo užmokesčio, ši vieta kaip tau.
informacija apie UAB „Bodesos langai“
1754 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1454 €
25% uždirba 1454-1579 €
25% uždirba 1579-1783 €
25% uždirba nuo 1783 €