Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AQ Wiring Systems UAB

Pirkimų vadybininkas (technikos sritis)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

  • Technikos, įrangos ir komplektuojančių dalių pirkimų poreikio analizė, planavimas, pirkimas;
  • Naujų vietinių ir tarptautinių tiekėjų paieška, atranka bei derybos, sutarčių sudarymas;
  • Prekių pristatymo iš tiekėjų koordinavimas ir kontrolė;
  • Kainų analizė.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei vienerių metų darbo patirtis techninių ar inžinerinių produktų pirkime (patirtis gamybinėje įmonėje didelis privalumas);
  • Puikiai bendraujate anglų kalba žodžiu ir raštu;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas technikos/inžinerijos arba vadybos srityje;
  • Esate atsakinga (-s), atidi (-us), orientuota (-s) į rezultatą, gebate savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.

Mes jums siūlome

  • Visus reikiamus apmokymus;
  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Nuolatinį bendravimą ir anglų kalbos įgūdžių lavinimą;
  • Galimybę stažuotis kitose grupės įmonėse užsienyje;
  • Jaunatvišką komandą;
  • Galimybę prisidėti prie nuolatinio procesų tobulinimo.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, "Scania", „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Mes Facebook'e: AQ Wiring Systems UAB
informacija apie AQ Wiring Systems UAB
1548 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
660
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 889 €
25% uždirba 889-1147 €
25% uždirba 1147-1464 €
25% uždirba nuo 1464 €