Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Utenos prekyba“

Pirkimų vadybininkas

1200-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena - UAB „Utenos prekyba“

Darbo pobūdis

– Pirkimų procesų organizavimas ir vykdymas;
– Naujų tiekėjų paieška ir nuolatinis bendradarbiavimas su esamais tiekėjais;
– Derybų vedimas ir sutarčių sudarymas;
– Prekių grupės įvairiapusė priežiūra (kainodara, rinkos analizė);
– Bendradarbiavimas su kitais skyriais geresniems prekių grupės pardavimams pasiekti;
– Prekių grupės asortimento keitimas pagal rinkos pokyčius.

Reikalavimai

– aukštasis išsilavinimas;
– geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas), raštvedybos išmanymas;
– imlumas ir atsakingas požiūris į darbą;
– organizuotumas, tikslus ir greitas pareigų atlikimas, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • įmonė aprūpina darbui reikalingomis priemonėmis.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis mokamas du kartus per mėnesį.

Įmonė valdo apie 40 prekybos centrų ir parduotuvių Utenos mieste bei regione. Įmonėje dirba apie 400 darbuotojų
informacija apie UAB „Utenos prekyba“
945 €
Vid. atlyginimas bruto
332
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 679 €
25% uždirba 679-776 €
25% uždirba 776-1029 €
25% uždirba nuo 1029 €