Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB,,Bioplasta”

Pirkimų vadybininkas

1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB,,Bioplasta”

Darbo pobūdis

  • UAB "Bioplasta" ieško ekologiškų plastikinių produktų pardavimų vadybininko Vilniuje.
  • Ekologiškos plastikinės žaliavos ir kitų bioplastiko gaminių pardavimų vystymas stambioms pramonės įmonėms;
  • Ilgalaikių santykių su verslo klientais kūrimas;
  • Individualių klientų poreikių nustatymas;
  • Pardavimų vystymas įvairiuose Lietuvos ir užsienio valstybių regionuose;
  • Konkurentų ir naujų klientų rinkoje analizė.

Reikalavimai

  • Patirtis plastiko prekybos arba tiekimo srityje yra būtina;
  • Puikūs derybų įgūdžiai anglų, rusų kalbomis atstovaujant bendrovės interesus;
  • Gebėjimas vystyti lojalius ryšius su verslo klientais;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Aukšto lygmens poziciją dideles ambicijas turinčioje įmonėje;
  • Konkurencingą bei nuo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Neįkainojamą patirtį įvedant naują produktą į rinką;
  • Galimybė karantino metu dirbti iš namų;

Atlyginimas

1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Vidutinis atlyginimas

Pagrindinis įmonės tikslas - pasaulinės taršos, klimato atšilimo mažinimas, kurį sukelia standartinio plastiko gamyba ir masinis jo naudojimas.
informacija apie UAB,,Bioplasta”
3
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.