Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Judruma“

Pirkimų vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Judruma“

Darbo pobūdis

Bendravimas su ūkininkais;
Grūdinių kultūrų supirkimas iš augintojų;
Pirkimo sutarčių sudarymas;
Pirkimo planų vykdymas;
Aktyvus bendravimas su esamais klientais ir naujų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas,
Savarankiškumas,
Sąžiningumas,
Aktyvumas,
Nuoseklumas darbe,
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus;
Įdomų darbą augančioje tarptautinėje įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB Judruma – konsultacinė įmonė, teikianti personalo mokymų paslaugas.
Savo darbą mes grindžiame profesionalumu, patirtimi ir kokybe.

Organizuojant vidinius personalo mokymus vienos organizacijos darbuotojams programos yra pritaikomos atsižvelgiant į organizacijos specifiką, mokymų tikslus, išsakytus poreikius.

Norintiems deleguoti iš įmonės tik vieną ar kelis darbuotojus – kviečiame registruoti į atvirus mokymų seminarus.

informacija apie UAB „Judruma“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.