Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Miškų fondas“

Pirkimų vadybininkas

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Miškų fondas“

Darbo pobūdis

Šiuo metu plečiame pirkimų vadybininkų komandą ir ieškome aktyvių, motyvuotų žmonių, kurie įsilietų į mūsų šaunų kolektyvą.
Jeigu Jūs:
  • Gebate planuoti, koordinuoti ir vystyti pirkimo procesus
  • Puikiai vedate derybas
  • Mėgstate kalbėti telefonu neskaičiuojant minučių
  • Lengvai įsisavinate naują informaciją bei greitai mokotės
  • Norite užsidirbti ir užsidirbti kuo daugiau remiantis rezultatais, o ne atėjimu į darbą.

Mes laukiame Jūsų!

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Patirtis pardavimų bei klientų aptarnavimo telefonu srityse
  • Puikūs bendravimo ir konfliktų sprendimų įgūdžiai
  • Rišli ir taisyklinga kalba
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Draugiška komanda – viena iš mūsų stiprybių
  • Įdomus, dinamiškas darbas profesionalioje, į rezultatą orientuotoje komandoje
  • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka
  • Patogus darbo grafikas: I-V 8:00-17:00

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis neturi "lubų" ir priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Tvari miškininkystės įmonė, nuolatos orientuota į augimą savo srityje. Ieškome puikių savo srities specialistų, padėsiančių eiti didesniais žingsniais į priekį.
informacija apie UAB „Miškų fondas“
1823 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.