Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Marx Vilnius“

Pirkimų vadybininkė (-as)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Marx Vilnius“

Darbo pobūdis

  • projektinių užklausimų tiekėjams siuntimas, geriausių pasiūlymų atranka, derybos su tiekėjais
  • sandėlio likučių kontrolė ir reikiamo medžiagų kiekio sandėlyje užtikrinimas
  • prekių užsakymų formavimas ir kontrolė
  • prekių logistika
  • ryšių su esamais tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje palaikymas
  • naujų tiekėjų paieška

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingumas ir kruopštumas
  • labai geros anglų kalbos žinios
  • panašaus darbo (pirkimų, pardavimų, derybų) patirtis
  • geros rusų kalbos žinios būtų privalumas
  • techninis išsilavinimas būtų privalumas

  • įdomų ir atsakingą darbą stabiliai ir sėkmingai dirbančioje įmonėje
  • naujus iššūkius ir naują patirtį draugiškame ir motyvuotame kolektyve
  • visas reikalingas šiuolaikiškas darbo priemones
  • laiku ir oficialiai mokamą atlyginimą bei priedus

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Marx Vilnius" įmonė sėkmingai dirba nuo 1997 metų. Esame vieni iš rinkos lyderių automatinių durų srityje. Turime sertifikavę priešgaisrinių durų gamybą tiek Lietuvos, tiek ir Europos rinkoms. Gaminame ir montuojame vis didesnius ir sudėtingesnius aliuminio-stiklo fasadus. Vykdome ir sėkmingai valdome milijoninius statybos projektus.

Mūsų veiklos sritys yra:
  • aliumininės durys, langai, pertvaros ir aliuminio-stiklo fasadai;
  • priešgaisrinės užuolaidos;
  • durų, vartų, langų automatika ir furnitūra;
  • mobilios akustinės pertvaros.
informacija apie UAB „Marx Vilnius“
3461 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.