Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

PIRMENYBĖ ATVYKSTANTIEMS POROMIS.Atvykimo data: vasario mėnesio 9-14 dienomis 2021m.

1550-1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - Baumschule Horstmann GmbH&Co

Darbo pobūdis

Trumpa informacija:

Augalų pakuotojas,-kuris pakuoja augalus, į kartonines dėžes.
Darbas nėra fiziškai sunkus.
Apmokymai vyksta 1-2 dienas(mokamas atlyginimas apmokymo metu).
Darbas patalpoje.
Užsienio kalba nėra reikalinga!
Darbuotojai kurie kalba ir supranta vokiečių kalbą,-galima ir kita darbo pozicija( augalų surinkėjas).
Augalų surinkėjas: renka augalus, pagal jam pateiktus sąrašus. Darbas reikalaujantis kruopštumo.Darbas lauke/,lietaus rūbai išduodami.

ATVYKIMO data:2021m vasario 9-14d.

Darbo valandos:

Pirmadienis-ketvirtadienis: 7.00 a.m -18.00 p.m.
Penktadienis: 7.00 a.m- 17.00 p.m.
Šeštadienis: 7.00 a.m-12.00 p.m..
Sekmadienis: ne darbo diena.

Pertraukos/poilsio laikas:
Dvi pertraukos dienoje po 15 min.
Pietų pertrauka 30 min.
PAPILDOMA INFORMACIJA poilsio zonoje:

Valgyklos patalpuose yra šaldytuvas.
Kava nemokamai.
Mikrobangines yra.
AKTUALI INFORMACIJA NAUJOKAMS:
Naujas darbuotojas bus apmokintas profesonalaus įmonės darbuotojo. Suteiksime pilną informaciją, kas liečia darbo specifiką ir t.t. Darbui išduosime visus darbo įrankius, spec.batus.

Įdarbinimas tiesiogiai, be jokių tarpininkų, agentūrų ir t.t (jokių mokesčių už įdarbinima nėra!!!!).

IDARBINIMAS į vokišką įmonę.
ĮDARBINIMAS LEGALUS-, su visomis soc., garantijomis, pagal visus Vokietijos įstatymus.Busite drausti sveikatos draudimu vokietijoje.
Alga mokama vieną kartą į menesį,-paskutiniomis menesio dienomis,-pavedimu į Jūsų nurodytą banko saskaitą(banko saskaita gali buti ir kitos šalies banko saskaita).

Reikalavimai

Darbštumas
Atsakingumas
Pastabumas
Punktualumas

Mes jums siūlome

Puikias gyvenimo sąlygas pavieniams darbuotojams, tiek poroms.

Papildoma informacija apie gyvenimo sąlygas:
Kambaryje gyvenama po 2 žmones.
Atvykus poromis - suteikiamas privatus 2-ietis kambarys, su visais privalumais.Patalynę, reikmenis gamintis maistą ,suteikia įmonė Jeigu atvykę neturėsite užvalkalų, rankšluoščių, visa tai įmonė Jums suteiks).
Papildoma įranga Jūms
Smart TV, Wi-fi internetas, patalynė, skalbimo mašina ir kita buitinė technika yra Jūsų gyvenamąjąme būste.
Darbuotojas moka 5 Eur/į parą. Į nuomos mokestį, visi komunaliniai mokesčiai yra įskaičiuoti.
Nuomos mokestis išskaičiuojamas iš atlzginimo mėnesio pabaigoje.
Kita info:
Miestelis nėra didelis.Yra 3 parduotuvės;Aldi, Penny, Reww. Taip pat yra picerija, kebabinė, gražus didelis parkas, sporto aikštelės, bažnyčia.
Benzino kolonėlė, kuri dirba 24 h.
Vokietijoje sekmadieniais maisto parduotuves nedirba,taigi jeigu atvykstate savaitgaliais,reikia tūrėti su savimi kažkiek maisto.
Darbo vieta nuo gyvenamos vietos tik 15 min. pėsčiomis, ar 5-7 min. su automobiliu.
Įmonė ,jeigu pageidausite suteiks dviračius,vykti į darbo vietą (nuomos mokesčio už dviračius nėra).

Vietovė žemėlapyje:D-25560 Schenefeld/Mittelholstein

Atlyginimas

1550-1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Baumschule Horstmann GmbH&Co

Įmonė :'Baumschule Hortsmann GmbH'

Įmonė įsikūrusi D-25560 SCHENEFELD/Mittelholstein miestelyje(60km atstumu nuo KIEL. Nuo miestelio iki Hamburgo tik 70 km).
Atvykus su keltu: Klaipėda-Kiel (be automobilio) yra galimybė pasitikti ir nuvežti iki pat gyvenamos vietos.
Atvykstant autobiusiukais, suteiksime kontaktus transporto įmonių, kuriuos veža mūsų imonės darbuotojus.
Mūsų įmonėje dirba šiuo metu 210 darbuotojų. Kolektyvas draugiškas.