Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HOLECTRON

Pjūklo operatorius

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • Aliuminio profilių pjovimo staklių programavimas ir derinimas;
  • Staklių valdymas, įrankių parinkimas bei priežiūra;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Gaminių kokybės užtikrinimas;
  • Kiti pagalbiniai darbai;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis su metalo apdirbimo staklėmis;
  • gebėjimas suprasti brėžinius;
  • kruopštumas, atsakomybės jausmas, savalaikis darbų atlikimas.

Įmonė siūlo

  • apmokymus ir darbą su naujomis staklėmis;
  • darbą veržlioje kompanijoje, kuri nuolat auga ir tobulėja;
  • nuolatinius iššūkius ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • draugišką kolektyvą bei geranorišką vadovų komandą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.
HOLECTRON

HOLECTRON

"HOLECTRON” – viena iš lyderiaujančių LED apšvietimo gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produkciją eksportuojanti į JAV, Vidurio rytų valstybes bei Europos šalis. Mūsų tikslas – kurti tvarų, aplinką tausojantį LED apšvietimą.

Mūsų komanda – tai ambicingi profesionalai kuriantys, gaminantys ir parduodantys modernius, ilgaamžius, draugiškus aplinkai ir žmogui LED šviestuvus. Siekiame suburti geriausius ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių, kuriems patiktų dirbi kompanijoje, orientuotoje į tvarumą ir naujausias technologijas.

„HOLECTRON” – tai UAB „ZAP grupės“ prekinis ženklas, stipriausiai augantis tarp Baltijos šalių LED gamintojų. Nori augti kartu? – Prisijunk!