Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Contactus“ personalo atrankos įmonė

PLANAVIMO INŽINIERIUS

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Contactus“ personalo atrankos įmonė

Darbo pobūdis:

  • Numatytų darbų planavimas į priekį 6 mėnesiams susijusiu su instaliacija, tiekimu;
  • 6 savaičių plano rengimas į priekį;
  • Tvarkaraščių ruošimas (minutės, valandos, dienos tikslumu);
  • Darbo jėgos planavimas objekte;
  • Dalyvavimas planuojant naują geležinkelio liniją;
  • Įrangos, mašinų, įrankių tiekimas pagal numatytus grafikus;
  • Organizuoti darbą ir visas veiklas pagal darbų saugos taisykles.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (automatika/inžinerija);
  • Panaši darbinė patirtis planuojant/koordinuojant darbus dienos tikslumu;
  • Anglų kalbos žinios C1 lygio (raštu ir žodžiu);
  • Puikios žinios dirbant su MS Project, MS Excel;
  • Patirtis dirbant Primavera P6 ar kita projektų planavimo programa;
  • Sertifikatas ar išklausytas kursas CAMP; Planning & Scheduling Professional (PSP); Certified Scheduling Technician (CST) (didelis privalumas);
  • Stiprus analitinis mąstymas, mokėjimas prioretizuoti darbus;
  • Noras mokytis.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti viename didžiausių projektų Europoje su gerai žinomais vardais (SIEMENS, ALSTOM);
  • Sėkmingos karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Apmokymus iš geriausių savo srities specialistų;
  • Apgyvendinimą, kelionę į/iš Norvegijos;
  • Projekto pradžia: 2021m. pavasarį. Iki to laiko pasiruošimas, apmokymai Lietuvoje.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
DU priklauso nuo kandidato žinių ir patirties

Contactus klientė - siūlo savo žinias ir patirtį, diegiant unikalius ICT („Information and Communication Technologies“) sprendimus. Daugiau apie patį projektą: