Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija

PLANAVIMO IR DUOMENŲ VALDYMO ANALITIKAS (-Ė)

Nuo 1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija

Darbo pobūdis

  • Įstaigos veiklos planavimo proceso organizavimas ir koordinavimas;
  • Duomenų, susijusių su įstaigos veikla rinkimas, sisteminimas ir apdorojimas;
  • Pagal poreikį duomenų teikimas kitoms institucijoms;
  • Įstaigos veiklos rodiklių apskaičiavimas ir stebėjimas;
  • Veiklos rezultatų analizė, išvadų ir pasiūlymų teikimas veiklos gerinimui. Duomenų interpretavimas, siūlymų teikimas remiantis analizės rezultatais;
  • Savalaikių periodinių ataskaitų atnaujinimo užtikrinimas ir naujų ataskaitų kūrimas. Analizės rezultatų pateikimas lengvai skaitomai bei patraukliai, kuriant suvestines ar kitais būdais.

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Turėti ne mažesnę nei 1–2 metų patirtį dirbant analitinį darbą;
  • Turėti MS Office (Excel, PowerPoint) eksperto lygio įgūdžius (pageidautina PowerBI įgūdžiai);
  • Turėti stiprius analitinius įgūdžius: rinkti, tvarkyti, analizuoti duomenis, teikti įžvalgas bei jas vizualizuoti ir pristatyti;
  • Turėti gerus bendravimo įgūdžius: gebėjimą aiškiai ir paprastai pateikti informaciją, susikalbėti su įvairių sričių darbuotojais.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą atsinaujinančioje įstaigoje;
  • Valstybės lygio projektus;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių

NVSPL – tai valstybės biudžetinė įstaiga, atliekanti valstybės institucijų, savivaldybių, privačių ir viešųjų juridinių bei fizinių asmenų, gyvenamosios ir darbo aplinkos oro, nuotekų, maudyklų ir geriamojo vandens, maisto, ne maisto, kosmetikos ir asmens higienos gaminių, medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maistu, biocidų, ploviklių, buitinės chemijos gaminių ir kt. asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros laboratorinius tyrimus.
informacija apie Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija
1131 €
Vid. atlyginimas bruto
288
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 840 €
25% uždirba 840-1031 €
25% uždirba 1031-1338 €
25% uždirba nuo 1338 €