Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Skogran"
More about company »

PLANAVIMO KOORDINATORĖ (-IUS)

Vilnius - UAB "Skogran"

Mes Jums patikėsime:

· Valdyti ir administruoti darbuotojų apgyvendinimo procesą Lietuvoje ir užsienio šalyse: ieškoti geriausio kainos ir kokybės santykio pasiūlymo, parinkti tinkamiausius sprendimus, sudaryti apgyvendinimo vietų žemėlapį, užsakyti pagal poreikį.
· Valdyti ir administruoti darbuotojų kelionės bilietų užsakymus (lėktuvų, keltų, autobusų, traukinių): ieškoti optimaliausio maršruto atsižvelgiant į vietą, laiką, bilietų kainas, užsakyti kelionės bilietus pagal poreikį.
· Valdyti ir administruoti miško sodmenų užsakymo procesą: atsižvelgiant į poreikį, skaičiavimus, pristatymo laiką, atlikti miško sodmenų užsakymus ir koordinuoti jų pristatymus.
· Sudaryti ir administruoti metinį visų įmonės pirkimų planą: organizuoti potencialių tiekėjų apklausas, vesti derybas ir susitikimus su tiekėjais, parinkti optimaliausius pasiūlymus, sudaryti bendradarbiavimo sutartis.

Mes tikimės, kad Jūs:

· Turite aukštąjį išsilavinimą (vadybos, administravimo, turizmo srityse būtų privalumas).
· Išmanote verslo valdymo principus ir turite sėkmingą patirtį šioje srityje (privalumas).
· Turite puikius derybinius įgūdžius ir gebate spręsti sudėtingas situacijas.
· Mąstote analitiškai bei pasižymite organizuotumu, operatyvumu ir sistemingumu.
· Turite atsakingą požiūrį į darbą, jaučiate atsakomybę už atliktų darbų tikslumą ir kokybę.
· Sklandžiai bendraujate anglų kalba.

Mes siūlome:

· Profesionalų komandą, kurioje vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.
· Draugišką darbo aplinką, kurioje skatinami nauji mąstymo būdai bei darbo metodai.
· Plačias savirealizacijos ir nuolatinio tobulėjimo galimybes.
· Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "Skogran"

UAB "Skogran"

UAB „SKOGRAN“ – viena didžiausių ir sparčiausiai augančių miškininkystės paslaugas teikiančių kompanijų Lietuvoje, kuri savo veiklą pradėjo 2005 metais Švedijos miškuose.
Šiuo metu UAB "SKOGRAN" sėkmingai dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Austrijoje bei Lietuvoje.

NATURE AND HUMANITY ARE ONE!

Tel.

Informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV ir/ar motyvacinį laišką Jūs sutinkate, kad Jūsų CV ir/ar motyvacinis laiškas ir juose esantys asmens duomenys būtų saugomi mūsų vidinėje duomenų bazėje 6 mėnesius po atrankos projekto pabaigos tikslu pasiūlyti Jums ateityje dalyvauti kituose mūsų organizuojamuose atrankos projektuose. Bet kokie pateikti asmens duomenys bus laikomi konfidencialiais. Jūs turite teisę: a) susipažinti su savo asmens duomenis, b) reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius savo asmens duomenis, taip pat papildyti neišsamius savo asmens duomenis; c) reikalauti ištrinti (sunaikinti) savo asmens duomenis; d) reikalauti apriboti savo asmens duomenų tvarkymą; e) reikalauti pateikti savo asmens duomenis kitam duomenų valdytojui arba pateikti tiesiogiai Jums; f) bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti savo anksčiau pateiktus asmens duomenis; g) pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai. Jeigu nesutinkate su aukščiau pateiktomis asmens duomenų tvarkymo sąlygomis, rekomenduojame savo CV ir/ar motyvacinio laiško nesiųsti. Duomenų valdytojas: UAB „SKOGRAN“, kodas: , buveinės adresas: P. Lukšio g. 17, Vilnius, tel. , el. paštas
Informacija apie UAB "Skogran"
780 €
Vid. atlyginimas bruto
295
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 315 €
25% uždirba 315-699 €
25% uždirba 699-1190 €
25% uždirba nuo 1190 €
Vadovas: Lukas Sederevičius

Similar job ads: