Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Maxima International Sourcing“
More about company »

Planogramų specialistas (-ė)

Vilnius - UAB „Maxima International Sourcing“

Darbo pobūdis

  • Priskirtų prekių kategorijų planogramų braižymas
  • Duomenų reikalingų planogramų ruošimui tikrinimas
  • Naujų darbuotojų mokymas bei konsultavimas planogramų rengimo klausimais
  • Metinio planogramų keitimo grafiko rengimas ir derinimas su atsakingais padaliniais
  • Ataskaitų ruošimas
  • Planogramų rengimo proceduros rengimas/koregavimas

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentas)
  • Geri darbo MS Excel įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti su didelės apimties duomenų bazėmis
  • Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją
  • Geras anglų kalbos mokėjimas
  • Darbo SAP programos patirtis būtų privalumas
  • Darbo Spaceman, Galeria programomis patirtis būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbą savo srities profesionalų komandoje
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas
  • Tarptautinės karjeros galimybes
  • Privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse

„Maxima International Sourcing“ – naujai steigiama „Maxima Grupės“ įmonė, kuri užsiims privačių prekės ženklų vystymu ir didmeninės prekybos veikla, teiks centralizuoto tiekimo, pirkimo ir derybų paslaugas prekybos tinklams „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Stokrotka“ (Lenkijoje) bei „T-Market“ (Bulgarijoje).
Informacija apie UAB „Maxima International Sourcing“
2374 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
152
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1190 €
25% uždirba 1190-1729 €
25% uždirba 1729-2710 €
25% uždirba nuo 2710 €
Vadovas: Tomas Palevičius