Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
"VIVA LANGAI", UAB
More about company »

Plastikinių langų pjovėjas - operatorius

Vilnius - "VIVA LANGAI", UAB

Darbo pobūdis

Plastikinių langų ir durų gamybos įmonėje siūlome darbą plastikinių profilių pjovėjui.

Reikalavimai

Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, patirtis plastikinių langų gamyboje.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Perspektyvų, gerai apmokamą darbą patikimoje plastikinių langų gamybos įmonėje;
Nedidelį ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Lankstų darbo grafiką;
Suteikiame visas priemones, apmokome dirbti, tobulinimosi kursai ir mokymai;
Darbo turime ištisus metus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Aukštos kokybės plastikinių langų ir durų gamybos įmonė.