UAB „Tymkor“

Plastikinių langų surinkėjas (-a)! Laisvi savaitgaliai!

672-843 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

Įmonė užsiimanti plastikinių langų, durų, vitrinų, vidaus pertvarų, aliuminio konstrukcijų ir žiemos sodų projektavimu ir gamyba ieško komandos pastiprinimo!

  • darbas prie linijos;
  • langų stiklinimas;
  • stiklo paketų pakrovimas, iškrovimas ir rūšiavimas.

Darbo grafikas: I-V, 08:00 - 17:00, savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai darbuotojui

  • fizinė ištvermė;
  • kruopštumas;
  • fizinio darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • palankų darbo grafiką su laisvais savaitgaliais;
  • papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • visas socialines garantijas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

672-843 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.