Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GAMLANA“
More about company »

Plastikinių langų surinkėjas

Vilnius - UAB „GAMLANA“

Darbo pobūdis

Priklausomai nuo operacijos apkrovos:
  • Profilio pjovimas pagal optimizaciją
  • Profilio armavimas, rankenų gręžimas, statramsčių frezavimas
  • Langų suvirinimas, siūlių nuėmimas, frezavimas
  • Rėmų, varčių ir durų kaustymas
  • Stiklinimas

Reikalavimai

Operatyvus ir optmizuotas darbas
Imlumas darbui, naujai informacijai
Sugebėjimas dirbti komandoje
Pageidautina be žalingų įpročių

Mes jums siūlome

Aprūpiname apgyvendinimu
Neturinčius patirties apmokome
Darbo vieta Vilniaus rajone, Galgiuose, Lenktoji g. 10

UAB “Gamlana” – viena pirmųjų Lietuvos bendrovių, užsiimančių plastikinių langų gamyba. Nuo 2001 m. įmonė siūlo platų paslaugų asortimentą ir aukščiausios kokybės produkciją. Dėmesys klientui, nuolatinis gamybos technologijų tobulinimas ir pažangiausių gamybos standartų laikymasis pelnė “Gamlana” patikimo gamintojo vardą.