Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

PLASTIKO APDIRBĖJAS (-A) REKLAMOS GAMYBA

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Reklamos ženklų gamyba iš plastiko, organinio stiklo;
  • Suklijuoti išpjautas detales;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje;

Fiziškai nesunkus, nėra kenksmingų sąlygų.
Darbas nuo I-V (savaitgaliai laisvi), 7:30-16:30 val.

Reikalavimai:

  • Atsakingas požiūris į darbo kokybę;
  • Kruopštumas, tvarkingumas, atsakingumas, pozityvumas;
  • Motyvacija darbui;
  • Patirtis reklaminėje įmonėje arba panašus darbo pobūdis (būtų didelis privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Patrauklias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Galimybę prisijungti įgyvendinant kūrybinius projektus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę gauti priedus.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Galimi priedai priklausomai nuo rezultatų.

GoDoJob - įdarbinimo partneriai užtikrintai karjerai ir efektyviai plėtrai.
Mūsų klientė – reklamos paslaugų ir gamybos įmonė, turinti didelę patirtį reklamos srityje, prie savo komandos Kaune kviečia prisijungti plastiko apdirbėją !