Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“

Plastiko apdirbėjas (-a) - suvirintojas (-a)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“

Darbo pobūdis

  • nuotekų valymo įrangos gamyba;
  • polipropileno ir polietileno apdirbimas;
  • darbas su plastiko suvirinimo įranga.

Reikalavimai

  • techninis išsilavinimas;
  • panaši darbo patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • staliaus/medžio apdirbėjo patirtis.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • stabilų, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • darbo laikas: visa darbo diena;
  • darbo vieta: Mokyklos g.23, Bukiškio km., Vilniaus r.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Plastic Technology“ specializuojasi nuotekų valymo įrenginių, kitų vandentvarkos produktų bei nestandartinių gaminių iš plastiko (PP ir PE) gamyboje. Kiekvienas projektas vertinamas individualiai, todėl galime pasiūlyti Jūsų lūkesčius išpildančius produktus, kurie tenkina ne tik projektuose numatytas sąlygas, bet ir atitinka gaminiams keliamus techninius reikalavimus.
informacija apie UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“
1390 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.