Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“

Plastiko apdirbėjas (-a) - suvirintojas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“

Darbo pobūdis

  • nuotekų valymo įrangos gamyba;
  • polipropileno ir polietileno apdirbimas;
  • darbas su plastiko suvirinimo įranga.

Reikalavimai

  • techninis išsilavinimas;
  • panaši darbo patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • stabilų, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • darbo laikas: visa darbo diena;
  • darbo vieta: Mokyklos g.23, Bukiškio km., Vilniaus r.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
DU bandomuoju laikotarpiu nuo 800 Eur į rankas.

UAB „Plastic Technology“ specializuojasi nuotekų valymo įrenginių, kitų vandentvarkos produktų bei nestandartinių gaminių iš plastiko (PP ir PE) gamyboje. Kiekvienas projektas vertinamas individualiai, todėl galime pasiūlyti Jūsų lūkesčius išpildančius produktus, kurie tenkina ne tik projektuose numatytas sąlygas, bet ir atitinka gaminiams keliamus techninius reikalavimus.
informacija apie UAB „PLASTIC TECHNOLOGY“
1642 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.