Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ETD Group“

Plataus profilio apdailininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ETD Group“

Darbo pobūdis

Gipso montavimas;
Glaistymas, dažymas;
Plytelių klijavimas;
Elektros instaliacija;
Santechnika;
Staliaus darbai;
Bendri statybiniai ir vidaus apdailos darbai.

Reikalavimai

Patirtis ir supratimas apdailos darbuose;
Atsakingumas, kruopštumas bei sąžiningumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Privalumai:
Didelis privalumas jeigu meistras turi įgūdžių keliose išvardintose darbų srityse.

Mes jums siūlome

Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų;
Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Bendri statybiniai ir vidaus apdailos darbai
informacija apie UAB „ETD Group“
5
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.