Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Izoton“

PLATAUS PROFILIO DARBUOTOJAI (-OS) DARBUI LAIVUOSE

Nuo 2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

UAB „IZOTON“ prie savo komandos kviečia prisijungti patyrusius šių sričių specialistus (-es) darbams laivuose:

  • PVC dangos montavimas (Tarketas ir Amtico) bei plytelių klijavimas
  • Izoliavimo – skardinimo darbai laivuose (vamzdynai, sienos/lubos). Darbas su įvairaus tipo izoliacine medžiaga (vata, armaflex)
  • Apdailos darbai (gyvenamųjų patalpų/kajučių įrengimas, baldų surinkimas)
  • Darbai su mediena (laivo vairinės įrengimas ir pan.)
  • Ventiliacijų montavimas.

Darbas komandiruotėse užsienyje (Vokietija, Suomija, Norvegija). Komandiruotės trukmė 6/8 savaitės, namie 2 savaitės (grafikas derinamas).
Turime pasiūlymų darbui laivuose ir Lietuvoje (Klaipėdoje).

Tel. pasiteiravimui: CV siųsti:

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Panašaus darbo patirtis (darbo patirtis laivuose būtų didelis privalumas).

  • Tiesioginę neterminuotą darbo sutartį su UAB „Izoton“ be tarpininkų;
  • Nemokamą apgyvendinimą komandiruočių metu;
  • Komandiruotės išlaidas taip pat apmoka įmonė (nuvykimas, parvykimas);
  • Visas darbui reikalingas priemones (darbo rūbai, įrankiai).

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Priklauso nuo darbo pozicijos bei kandidato įgūdžių.

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus, o taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
Mes didžiuojamės savo kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. UAB "Izoton" yra žinoma tarp Lietuvos ir užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

Daugiau skaitykite --->
informacija apie UAB „Izoton“
2551 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1681 €
25% uždirba 1681-2134 €
25% uždirba 2134-2789 €
25% uždirba nuo 2789 €