Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Cax lt“

Plataus profilio meistras

1400-1927 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Cax lt“

Darbo pobūdis

  • vidaus apdailos darbų vykdymas;
  • smulkių santechnikos ir elektros darbų vykdymas;
  • klientų konsultavimas;
  • darbų organizavimas ir vykdymas;
  • medžiagų tiekimas;
  • darbų saugos objekte užtikrinimas.

Reikalavimai

  • turėti ne mažiau nei 3 metų patirtį dirbant apdailos ar statybų srityje;
  • gebėti atlikti smulkius elektros ir santechnikos darbus;
  • turėti pakankamai kompetencijų pakonsultuoti klientus remonto klausimais;
  • gebėti, planuoti laiką ir organizuoti darbus;
  • būti atsakingu ir iniciatyviu;
  • visada reprezentatyviai atrodyti;
  • turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • Socialines garantijas ir darbą pagal darbo sutartį;
  • Motyvuojantį atlyginimą su bonusais;
  • Darbą inovatyvioje, augančioje įmonėje;
  • Galimybę augti ir tobulinti savo kompetencijas;
  • Patogų darbo grafiką;

Atlyginimas

1400-1927 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklausys nuo turimų kompetencijų ir patirties

CAPITAL APDAILA EXPRESS – tai patikima, kokybiška ir patogi meistro į namus paslauga, kuria siekiame užtikrinti klientams kur kas patogesnę užsakymo platformą su aiškia kainodara ir plačiu paslaugų asortimentu.

Operatyviai reaguodami kokybiškai teikiame plataus profilio paslaugas: santechnikos, elektros, apdailos, remonto, baldų surinkimo darbai