UAB „Eitrena“

Plataus profilio staliams (-ėms)

1600-2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Eitrena“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą plataus profilio staliams Skandinavijos šalyse Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje.
  • Naujų namų statyba, senų - renovavimas;
  • Vidaus apdaila;
  • Išorės apdaila;
  • Stogų kontrukcijos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis - Nuo 3 metų;
  • Anglų kalba – Privalumas;
  • Nuosavas transportas – privalumas;
  • Darbštumas, atsakingumas;
  • Fizinė ištvermė.

  • Darbo užmokestį nuo 1600 - 2800 eurų atlyginimą, kuris priklauso nuo jūsų darbinės patirties bei įgūdžių;
  • Socialines garantijas;
  • Padedam su apgyvendinimu;

Atlyginimas

1600-2800 €/mėn. į rankas

Darbuotojų nuoma, tai - procesas, kurio metu atrenkame darbuotoją pagal Kliento pateiktus reikalavimus, įdarbiname naują darbuotoją, prisiimame pareigą administruoti Kliento ir darbuotojo darbo santykius, bei darbo užmokestį.

Ši paslauga skirta supaprastinti darbo santykių administravimą ir efektyvinti personalo valdymą. Tai suteikia galimybę lanksčiai valdyti darbuotojų poreikį samdant juos ilgalaikiams ir trumpalaikiams darbams.