Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gabesta“

Plataus profilio statybininkai

800-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gabesta“

Darbo pobūdis

Klojinių montavimo/demontavimo darbai, armatūros rišimas ir kt. Darbas su monolitinėmis konstrukcijomis.

Reikalavimai

Klaipėda
Individualių namų, kotedžų, gyvenamųjų butų statybų įmonė priimtų: plataus profilio statybininkus, pagalbinius darbininkus, brigadininkus Klaipėdos apskrityje darbui statybos objektuose be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • motyvuojantis, Jūsų kompetenciją atitinkantis, atlyginimas;
  • visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas, statybininkus galime apgyvendinti.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB "Gabesta" - auganti statybų įmonė, teikianti bendruosius statybos darbus bei statanti individualiuosius namus. Teikiame savo klientams novatoriškus sprendimus statybų srityje. Mūsų sėkmingos veiklos garantas - aukščiausi reikalavimai kokybei, rūpinimąsis savo klientais, darbuotojais ir aplinka.
informacija apie UAB „Gabesta“
948 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.