Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BŪSTO INVESTICIJOS"
More about company »

Plataus profilio statybininkai

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "BŪSTO INVESTICIJOS"

Darbo pobūdis

G/B surenkamų ir metalo konstrukcijų bei sieninių plokščių montavimas ir skardinimas.
Monolito nereikia.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis.
Vairuotojo pažymėjimas, automobilis būtinas.
Projektai po visą Lietuvą bei Švedija.
Anglų kalba privalumas.
Žvejyba irgi privalumas:)

Mes jums siūlome

Komandiruotės išlaidas apmokame- nakvynė, transporto išlaidos.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė įkurta 2005 metais – nuo tada subūrėme energingų, patyriusių ir reikiamą kvalifikaciją turinčių specialistų komandą, įsitvirtinome statybų rinkoje, radome savo vietą tarp kitų statybos įmonių bei įsisavinome naujausias technologijas. Mūsų sukaupta patirtis bei darbų vykdymo ir atlikimo principai leidžia užsakymus vykdyti laiku ir kokybiškai – tai patvirtina užsakovų atsiliepimai ir įgytas pasitikėjimas. UAB „BŪSTO INVESTICIJOS“ ir toliau sėkmingai dirba bei plečia savo veiklą.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.
Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų (gelžbetonio, betono, metalo, mūro) statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.
Informacija apie UAB "BŪSTO INVESTICIJOS"
836 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Breskis