Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Multicona“

Plataus profilio statybininkas darbams Vokietijoje

2200-2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Multicona“

Darbo pobūdis

  • Gipskartonio montavimas
  • Sienų glaistymas
  • Sienų dažymas
  • Plytelių dėjimas
  • Mūrinimas (silikato plytos, blokeliai, klinkeris)

Reikalavimai

  • Turėti panašios darbo patirties
  • Žalingų įpročių neturėjimas
  • Punktualumas, atsakingumas.

Privalumai:
  • Vairuotojo pažymėjimas ,B' kat.
  • Vokiečių - Anglų kalbos mokėjimas
  • Sugebėjimas vadovauti brigadai (3-5) žmonių komandai

Mes jums siūlome

  • Laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą;
  • Atlyginimas nuo 2200 eurų į rankas.
  • Suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas;
  • Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis
  • Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui;
  • Bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų.
  • Karjeros perspektyvas;
  • Socialines garantijas;
  • Darbas komandiruotėse Vokietijoje. Rotacija 6/2 arba 8/2
  • Darbo sutartis neterminuota, darbų turime iki šių metų galo.

Atlyginimas

2200-2400 €/mėn. į rankas

Sėkmingai dirbanti Lietuviško kapitalo įmonė plečia savo veiklos spektrą užsienio valstybėse
informacija apie UAB „Multicona“
992 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.