UAB "Versina"
More about company »

Plataus profilio statybininkas

Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB "Versina"

Darbo pobūdis

Ieškome šių sričių specialistų:
  • Plataus profilio statybininkų;
  • Dažytojų;
  • Plytelių klojejų.

Reikalavimai

Jeigu esi atsakingas, turi noro dirbti - mes Tavęs laukiame.

Mes jums siūlome

Visas socialine garantijas;
Apgyvendinimo galimybę;
Transportą;
Galimybė užsidirbti papildomai.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Savo veiklą vykdanti įmonė UAB “Versina” užsiima visais bendraisiais statybos darbais, t. y gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba. Atliekami montavimo, betonavimo, mūrijimo, stogo dengimo, izoliacijos darbai, klojinių, pastolių, hidrotechnikos objektų, įrengimas, konstrukcijų montavimas ir hidroizoliavimas. Įmonė taip pat užsiima gelžbetoninių ir metalo konstrukcijų montavimu, atlieka vidaus ir išorės apdailą.
Informacija apie UAB "Versina"
194
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Banys

Other company job ads:

All ads of this company (10) »