DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

PLEČIAMĖS! OPERATORIUS (-Ė) - GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A). APMOKOME!

9,99-12,30 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas, Jonava - UAB „Hollister Lietuva“

Darbo pobūdis:

  • Darbas su medicinos prietaisų (stomos maišelių ir šlapimo kateterių) gamybos įrengimais
  • Gamybos įrengimų aptarnavimas (valdymas) ir priežiūra
  • Žaliavų, reikalingų gamybos procesui, paruošimas (pagal instrukcijas)
  • Gaminamų produktų kokybės užtikrinimas, pagal nustatytus kokybės standartus
  • Gamybinės dokumentacijos pildymas
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje

Reikalavimai:

  • Kruopštumas ir atsakingumas
  • Noras mokytis ir tobulėti, bei dirbti komandoje
  • Krovinių kėlimas rankomis, laikantis darbų saugos reikalavimų
  • Darbas pamainomis (2 – dieninės (7:00-19:00), 2 – naktinės (19:00-7:00), 4 – poilsio dienos)
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai - privalumas

Jūsų laukia:

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją; apmokymai darbo vietoje
  • Šiuolaikiška darbo aplinka: naujausia darbo įranga ir kokybiškos darbo priemonės
  • Kasmet peržiūrimas ir augantis atlyginimas
  • Metinis priedas, priklausantis nuo įmonės rezultatų
  • Darbui reikalinga apranga bei jos priežiūra
  • Švieži ir sveiki pusryčiai bei pietūs gamyklos restorane už specialią įmonės kainą
  • Patrauklus motyvacinis paketas (sveiki užkandžiai, įmonės renginiai, nemokama kava/arbata ir kt.)
  • Sveikatos draudimo paketas
  • Visą parą galiojantis draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Konfidencialumą garantuojame ir informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

9,99-12,30 €/val. neatskaičius mokesčių
Nuo 1659 Eur/mėn neatskaičius mokesčių + Naktinės valandos apmokamos vadovaujantis LR Darbo kodeksu

UAB „Hollister Lietuva“

„Hollister Incorporated“ kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius 3-uose žemynuose, biurus – daugiau nei 25-iose šalyse. „Hollister Lietuva“ dirba daugiau nei 600 darbuotojų. Įmonė trejus metus iš eilės tapo TOP darbdaviu Lietuvoje ir buvo paskelbta Palankiausią emocinę aplinką kuriančia įmone 2021.
See all ads of this company (11)
informacija apie UAB „Hollister Lietuva“
2590 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
671
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2009 €
25% uždirba 2009-2252 €
25% uždirba 2252-2764 €
25% uždirba nuo 2764 €