Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TUVLITA“

Plėtros ir ryšių su klientais vadybininkas (-ė)

1300-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TUVLITA“

Darbo pobūdis

  • Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais klientais ir jų poreikio analizė;
  • Mokymo paslaugų pardavimas;
  • Derybų vedimas;
  • Sutarčių sudarymas ir jų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aktyvių pardavimų patirtis;
  • Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai:
  • Praktinė patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

  • Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir augančioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą, realias karjeros perspektyvas;
  • Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
  • Vidinius bei išorinius mokymus;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Stabilų atlyginimą bei jo priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Konsultavimo tarnyba - TÜV Thüringen grupės Lietuvos ir Vokietijos įmonės UAB TUVLITA padalinys, kurio veiklos kryptys – konsultacinių paslaugų teikimas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės ir civilinės saugos srityse verslo klientams.
TUV prekės ženklas gyvuoja nuo garo mašinų pramonės atsiradimo ir šiuo metu veikia visame pasaulyje skaičiuodamas 150 metus.
informacija apie UAB „TUVLITA“
3114 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
218
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2384 €
25% uždirba 2384-2813 €
25% uždirba 2813-3319 €
25% uždirba nuo 3319 €