Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Plėtros projektų LT rinkai Vadovas (logistikos paslaugos)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Įmonės plėtros strategijos įgyvendinimas Lietuvoje, taktinių veiklos planų rengimas, rezultatų analizė;
Krovinių gabenimo ilgalaikių projektų inicijavimas (eksportas / importas į Skandinaviją arba Vakarų Europą);
Naujų verslo ryšių Lietuvoje paieška, derybų vedimas, komercinių sutarčių sudarymas;
Nuolatinių, ilgalaikių ryšių su klientais ir verslo partneriais palaikymas ir vystymas;
Įmonės reprezentavimas ir pozicijos rinkoje stiprinimas;
Tikslinės rinkos stebėjimas, jos poreikių ir pokyčių analizė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Sėkmingo darbo patirtis verslo vystymo / pardavimų srityse transporto-logistikos sektoriuje;
Strateginis mąstymas, įžvalga, iniciatyvumas, puikūs derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti Lietuvos, Skandinavijos, V. Europos krovinių pervežimo rinkas, jos poreikius ir pokyčius;
Nepriekaištingas lietuvių ir geras anglų kalbų mokėjimas;
Gebėjimas reprezentuoti įmonę, dirbti atsakingai, siekiant maksimalaus rezultato;
Gebėjimas būti komandos lyderiu.

Mes jums siūlome

Tapti tarptautinės komandos dalimi ir prisidėti prie kompanijos plėtros Lietuvoje bei visame Baltijos regione;
Karjeros galimybę visuose kompanijos lygmenyse;
Galimybę nuolat ugdyti profesines kompetencijas;
Konkurencingą darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - skandinaviško kapitalo įmonė, profesionaliai teikianti visas logistikos paslaugas, įvairius krovinių gabenimo sprendimus daugelyje pasaulio šalių, šiuo metu į savo komandą Vilniuje kviečia energingą, nebijantį iššūkių, ambicingą transporto paslaugų pardavimų srities profesionalą darbui su Lietuvos rinka.