Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Matesa“

Viešojo maitinimo įmonė ieško Statybų plėtros vadovo

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Matesa“

Darbo pobūdis

  • Techninių projektų rengimas;
  • Rangovų paieška ir konkursavimas;
  • Rangovų vykdomų darbų kontrolė;
  • Medžiagų ir įrangos užsakymas;
  • Dokumentacijos pildymas ir tvarkymas;
  • Vykdomų statybos projektų valdymas ir kontrolė;
  • Statybos darbų kalendorinių grafikų sudarymas ir jų kontrolė;
  • Projekto biudžeto kontrolė;
  • Ataskaitų parengimas ir pristatymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
  • Analogiško darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
  • Geros raštvedybos bei dokumentų rengimo taisyklių žinios;
  • Labai geri darbo MS Office pagrindinėmis programomis darbo įgūdžiai;
  • Problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas aiškiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas ir aukšta motyvacija;
  • Galimybė keliauti po Lietuvą;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoj;
  • Gebėjimas darbti AutoCad programa.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atlygį, atitinkantį kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas
Galutinis atlyginimas yra derybų klausimas

informacija apie UAB „Matesa“
1102 €
Vid. atlyginimas bruto
97
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 742 €
25% uždirba 742-997 €
25% uždirba 997-1311 €
25% uždirba nuo 1311 €