Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

Plėtros projektų Vadovas (transporto ir logistikos paslaugos, vokiečių k.)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Įmonės plėtros strategijos įgyvendinimas vokiškai kalbančiose šalyse, taktinių veiklos planų rengimas, rezultatų analizė;
Krovinių gabenimo ilgalaikių projektų inicijavimas (eksportas / importas į/iš Vokietiją, Austriją, Belgiją ir kitas šalis);
Naujų verslo ryšių paieška, derybų vedimas, komercinių sutarčių sudarymas;
Nuolatinių, ilgalaikių ryšių su klientais ir verslo partneriais palaikymas ir vystymas;
Įmonės reprezentavimas ir pozicijos rinkoje stiprinimas;
Tikslinės rinkos stebėjimas, jos poreikių ir pokyčių analizė.

Reikalavimai

Geras vokiečių kalbos mokėjimas;
Sėkmingo darbo patirtis verslo vystymo / pardavimų srityse transporto-logistikos sektoriuje;
Strateginis mąstymas, įžvalga, iniciatyvumas, puikūs derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti tarptautinių krovinių pervežimo rinkas, jos poreikius ir pokyčius;
Gebėjimas reprezentuoti įmonę, dirbti atsakingai, siekiant maksimalaus rezultato;
Gebėjimas būti komandos lyderiu.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Profesinius iššūkius, galimybę realizuoti savo žinias, gebėjimus ir idėjas;
Puikias darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – kompanija, savo veiklą vykdanti visoje Europoje, teikianti logistikos, transportavimo, muitinės tarpininkavimo ir sandėliavimo paslaugas, turinti nuosavą naujų krovininių automobilių parką. Krovinių pervežimas autotransportu yra didžiausia kompanijos veiklos dalis. Visos transporto priemonės gali pervežti pavojingus krovinius. Visi automobiliai aprūpinti modernia technine įranga, navigacija, palydoviniu ryšiu. Įmonė prie savo kolektyvo kviečia prisijungti transporto ir logistikos paslaugų plėtros projektų vadovą (-ę) darbui su vokiškai kalbančių šalių klientais.