UAB „GT labor“

Pardavimų vadybininkas (-ė) importo/eksporto

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „GT labor“

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos, kuris prisidėtų prie spartaus verslo vystymo, bei plėtros užsienio šalyse.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:
  • Aktyvus įmonės teikiamų paslaugų pardavimų vykdymas;
  • Dalinių / pilnų krovinių paieška (importo / eksporto), valdymas ir kontrolė;
  • Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
  • Rinkos analizė, potencialių klientų paieška ir jų poreikių analizė;

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:
  • Sėkminga, ne mažiau kaip 2 metų, aktyvių pardavimų patirtis logistikos, ekspedijavimo srityje;
  • Puikios anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas);
  • Puikūs planavimo, bendravimo ir derybų įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Strateginis mąstymas, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:
  • Įdomų ir atsakingą darbą, dinamišką darbo poziciją;
  • Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Profesionalią ir draugišką kolegų komandą;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

GT labor specializuota įdarbinimo įmonė, teikianti personalo paieškos, atrankos ir nuomos paslaugas Lietuvoje ir Europoje .