Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VERSLO VARTAI“

Plėtros vadovas

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Klaipėda - UAB „VERSLO VARTAI“

Darbo pobūdis

Pastatų ir patalpų priežiūros pagal darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos ir higienos reikalavimus vykdymas;
Apšvietimo, apšildymo, ventiliacijos, kanalizacijos ir kitų sistemų veikimo užtikrinimas ir techninė priežiūra;
Patalpų remonto organizavimas, eigos kontrolė, aprūpinimas baldais, inventoriumi ir kitomis priemonėmis, užtikrinant jų apsaugą ir savalaikį remontą.
Vadovavimas gerbūvio, apželdinimo ir kitiems darbams.
Įmonės turto, patalpų inventoriaus racionalaus panaudojimo ir tinkamo eksploatavimo kontrolė.
Įmonės automobilių kuro sunaudojimo kontrolė;
Įmonės reklamos, šventinio apipavidalinimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė;
Įmonės patalpų apsaugos užtikrinimas ir kontrolė;
Įmonei naudingo tiekimo, pirkimo ir pardavimo sutarčių su partneriais sudarymo organizavimas;
Bendradarbiavimas su parduotuvių vadovais planuojant ir organizuojant darbus (gediminai, rekonstrukcijos, einamieji darbai);

Reikalavimai

Aukštesnysis (profesinis, koleginis) arba aukštasis išsilavinimas
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Šnekamoji anglų ir rusų k.;
Gebėjimas organizuoti ne tik savo, bet ir kitų darbą;
Patirties įgyvendinant verslo plėtrą;
Orientacija į rezultatą;
Atsakingumas, darbštumas, aktyvumas;
Pozityvumas, imlumas, greita orientacija ir draugiškumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.) ir nuosavas automobilis;

Mes jums siūlome

Darbą jaunatviškame kolektyve;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Finansinį stabilumą;
Nuolaidų programą darbuotojams;
Kasmetinius renginius ir dovanas įmonės darbuotojams ir jų vaikams;

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Galimi priedai už įgyvendintus projektus

TECHNORAMA – tai prekybos tinklas, įsikūręs Vakarų Lietuvoje. Mūsų parduotuvės sėkmingai dirba Klaipėdoje, Šilutėje, Gargžduose ir Plungėje o taip pat – elektroninėje erdvėje. Mes prekiaujame buitine technika, elektronika, garso ir vaizdo aparatūra bei kompiuterine įranga.

TECHNORAMA jungia veržlius, motyvuotus ir žingeidžius žmones – buitinės technikos, elektronikos, informacinių technologijų žinovus bei puikius pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistus.
Prisijunk prie mūsų kolektyvo, jei nebijai būti savimi! Tavęs laukia nauji draugai ir bendraminčiai. Kartu su mumis galėsi puoselėti savo sugebėjimus ir atrasti naujų supergalių.

informacija apie UAB „VERSLO VARTAI“
1968 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
126
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1171 €
25% uždirba 1171-1530 €
25% uždirba 1530-2279 €
25% uždirba nuo 2279 €