Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Plėtros vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

  • Naujų pardavimų kanalų ir klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
  • Dalyvavimas paslaugų plėtros projektuose;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir optimalių sprendimų pasiūlymas;
  • Pardavimų projektų organizavimas bei koordinavimas;
  • Pardavimų plėtra.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aktyvių rinkos tyrimų ir (ar) pardavimų srityje;
  • Patirtis dirbant su antrinėmis žaliavomis – būtų privalumas;
  • Aukštasis koleginis arba aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Rinkodaros žinios;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios, lenkų kalbos žinios - būtų privalumas;
  • Strateginis, analitinis mąstymas ir geri derybiniai įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis;
  • Išmanyti raštvedybos reikalavimus.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Puikias galimybes tobulėti;
  • Visas socialines garantijas;
  • Patrauklią finansinę motyvaciją.

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus, šiuo metu ieško:
Informacija apie UAB "Ekonovus"
893 €
Vid. atlyginimas bruto
321
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: VAIDAS SLIESORAITIS