Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Plėtros vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

  • Naujų pardavimų kanalų ir klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
  • Dalyvavimas paslaugų plėtros projektuose;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir optimalių sprendimų pasiūlymas;
  • Pardavimų projektų organizavimas bei koordinavimas;
  • Pardavimų plėtra.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aktyvių rinkos tyrimų ir (ar) pardavimų srityje;
  • Patirtis dirbant su antrinėmis žaliavomis – būtų privalumas;
  • Aukštasis koleginis arba aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Rinkodaros žinios;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios, lenkų kalbos žinios - būtų privalumas;
  • Strateginis, analitinis mąstymas ir geri derybiniai įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis;
  • Išmanyti raštvedybos reikalavimus.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Puikias galimybes tobulėti;
  • Visas socialines garantijas;
  • Patrauklią finansinę motyvaciją.

UAB „Ekonovus“ – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų tvarkymo įmonių Lietuvoje. Dirbame visoje Lietuvoje, teikiame mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų, antrinių žaliavų, statybinių ir gamybinių atliekų tvarkymo, teritorijų priežiūros ir kitas paslaugas.

Siekiame – Tapti efektyviausia atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Ekonovus"
775 €
Vid. atlyginimas bruto
338
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: VAIDAS SLIESORAITIS