UAB „Personalas“

Plytelių klojėjai Norvegijoje

2800-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Skubiai reikalingi plytelių klojėjai Norvegijoje naujos statybos ir renovuojamuose objektuose. Darbo pobūdis: vonios kambarių ir virtuvių sienų ir grindų klojimas plytelėmis. Darbas su įvairių dydžių ir formų plytelėmis. Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, pagal poreikį ir šeštadieniais. Atlyginimas nuo 2800-3500 Eur/mėn. neto.

Prašome kandidatus siųsti savo CV el.paštu:

Daugiau info tel. UAB Personalas

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai: bent 2 metų patirtis, atsakingumas, pareigingumas, žalingų įpročių neturėjimas.

Suteikiami visi darbui būtini įrankiai bei rūbai. Suteikiamas apgyvendinimas už atitinkamą nuomos kainą. Įmonė suteikia transportą nuvykimui iki objektų, nėra jokių kuro priemokų. Suteikiamos visos socialinės garantijos.

Darbas su lietuviška sutartimi, komandiruočių principu. Užtikriname laiku mokamą atlyginimą. Galimybė sugrįžti į Lietuvą kas 6-8 savaites pagal poreikį.

Atlyginimas

2800-3500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.